Beyond Single Eye Shadow / Tekli Far

beyond-single-eyshadow
Merhaba güzel ailem. Beyond markasının ürünleriyle yeni tanışmış olmama rağmen ürünleri beni kendisine hayran bırakıyor. Bilmeyenler için; True Eco Beyond; teknoloji devi LG’nin uzay teknolojisi kullanarak organik tarım mahsullerinden ürettiği, organik içerikli Kore menşeili bir cilt bakım ve kozmetik markası.

beyond-teklifar
Beyond ürünlerinde silikon, paraben, kurşun gibi hiçbir zararlı kimyasal madde bulunmamakla birlikte ürünler dermatolojik onaylıdır. Ayrıca hayvanlar üzerinde deney yapmamaları beni oldukça mutlu etti. Bugün bahsedeceğim ürün ise; Beyond’un tekli farlarından 12 numaralı ”Toffee Nut Blossom” isimli farı.

beyond

Farın rengini; içerisinde ışıltılar barındıran sıcak alt tonlu bakır rengi olarak tanımlamak en doğrusu olur sanırım. Yumuşacık bir yapısı var. Pigmentasyonu gayet iyi. Farlarımı her zaman far bazıyla kullandığım için kalıcılığı hakkında fikrim yok ama far bazına tutunuşu saatler sürüyor ve ben makyajımı çıkarana kadar çıkmıyor.

beyond-far

Görselde farın bileğimde far bazı olmadan swatch yaptığım halini görüyorsunuz. Far bazıyla rengini çok daha iyi veriyor ve kullandığım zamanlarda ”Göz makyajın çok güzel. Farının markası ne?” diye sorduruyor. Haberiniz olsun. 😉 Şuan Beyond mağazalarında kozmetik ve çocuk cilt bakım ürünlerinde %50 indirim devam ediyor. İhtiyacınız varsa bakabilirsiniz.

Beyond markasına ait diğer ürünleri de merak ediyorsanız Ankara Ankamall Alışveriş Merkezi’ndeki Beyond Mağazası’nın 0312 541 16 60 numarasından telefonla sipariş alabilirsiniz. 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde de kargoyu ücretsiz olarak gönderiyorlar.

Sevgilerimle…♥

Bir cevap yazın