Beyond Herb Garden Rose Hip / Güllü Kağıt Maske

Merhaba güzel ailem. Beyond markasına ait birkaç ürün deneme fırsatım olmuştu. Daha önce denediğim maskelerinden memnun kalmıştım. Markanın maskelerinin indirime girdiğini duyunca hemen gidip stok yapmıştım. Bugün bahsedeceğim Herb Garden Rose Hip / Güllü Maskesi hakkında oldukça olumlu yorumlar duyduğum için de iki tane almıştım.

beyond-maske

Markadan biraz bahsetmek gerekirse; True Eco Beyond; teknoloji devi LG’nin uzay teknolojisi kullanarak organik tarım mahsullerinden ürettiği, organik içerikli Kore menşeili bir cilt bakım ve kozmetik markası. Beyond ürünlerinde silikon, paraben, kurşun gibi hiçbir zararlı kimyasal madde bulunmamakla birlikte ürünler dermatolojik onaylıdır. Ayrıca hayvanlar üzerinde deney yapmıyor.

beyond

Herb Garden Rose Hip / Güllü Maske; cildi nemlendirmeyi ve sağlıklı parlak bir görünüm vermeyi vaat ediyor. Kağıt maskelerin kullanımı gayet pratik. Yüzüme yaydım ve 20 dakika beklettim ve çıkardım ve fazla ürünü cildime masaj yapar hareketlerle uyguladım.

beyond-herb-garden-rose-hip-maske

Maskenin tüm içeriği cildime güzel bir şekilde hapsoldu. Cildim hem aydınlandı hemde yumuşacık oldu. Çok sevdim. Karma ve hassas bir cilde sahibim ve benim yüzümde herhangi bir sivilce problemine yol açmadı. Diğer maskeyi de yakın zamanda tekrar kullanırım. ♥

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere…

Hoşçakalın…♥

Bir cevap yazın