Beyond Herb Garden Lotus Özlü Maske

Merhaba sevgili ailem. Şimdiye kadar denediğim kağıt maskelerin %70’i Beyond markasının maskeleri oldu. Denediğim maskeleri arasında memnun kalmadığım olmadı neredeyse. Bir ara indirimdeyken birçok çeşitini stok yapmıştım. Lotus Özlü Maske de onlardan biriydi. Kullanmaya yeni fırsat bulabildim. Lotus çiçekleri çamurlu ve kirli yerlerde yaşarlar. Avrupa’da koruma altına alınan bu nadide çiçeklerin, bu kadar kirli ve çamurlu bir yerde yetişmesine rağmen yaprakları tertemizdir.

beyond-lotuslu-maske

Markadan biraz bahsetmek gerekirse; True Eco Beyond; teknoloji devi LG’nin uzay teknolojisi kullanarak organik tarım mahsullerinden ürettiği, organik içerikli Kore menşeili bir cilt bakım ve kozmetik markası. Beyond ürünlerinde silikon, paraben, kurşun gibi hiçbir zararlı kimyasal madde bulunmamakla birlikte ürünler dermatolojik onaylıdır. Ayrıca hayvanlar üzerinde deney yapmıyor.

beyond-her-garden-lotus-mask

Beyond Herb Garden Lotus Özlü Maske; cildin derinliklerinde nem sağlayarak, cildin temiz ve nem almasına yardımcı olmayı vaat ediyor. Kağıt maskelerin kullanımı gayet pratik. Yüzüme yaydım ve 20 dakika beklettim ve çıkardım ve fazla ürünü cildime masaj yapar hareketlerle uyguladım.

Maskenin tüm içeriği cildime güzel bir şekilde hapsoldu. Cildim hem aydınlandı hemde yumuşacık oldu. Çok sevdim. Karma ve hassas bir cilde sahibim ve benim yüzümde herhangi bir sivilce problemine yol açmadı. Denemek isteyenlere tavsiye ederim.

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere…

Hoşçakalın…♥

Bir cevap yazın