Beyond Herb Garden Calendula Maske

beyond-herb-garden-calendula-maske

Merhaba güzel ailem. Beyond markasına ait birkaç ürün deneme fırsatım olmuştu. Daha önce The Real Multivitamin maskesinden memnun kalmıştım. Geçenlerde markanın maskelerinin indirime girdiğini duyunca hemen gidip stok yaptım. Bugün de Herb Garden Calendula Maskesinden bahsedeceğim.
Markadan biraz bahsetmek gerekirse True Eco Beyond; teknoloji devi LG’nin uzay teknolojisi kullanarak organik tarım mahsullerinden ürettiği, organik içerikli Kore menşeili bir cilt bakım ve kozmetik markası. Beyond ürünlerinde silikon, paraben, kurşun gibi hiçbir zararlı kimyasal madde bulunmamakla birlikte ürünler dermatolojik onaylıdır. Ayrıca hayvanlar üzerinde deney yapmıyor.

beyond-herb-garden-mask-calendula

Herb Garden Calendula Maske; gözenekleri temizlemeyi ve cildi yatıştırmayı vaat ediyor. Kağıt maskelerin kullanımı gayet pratik. Yüzüme yaydım ve 20 dakika beklettim ve çıkardım ve fazla ürünü cildime masaj yapar hareketlerle uyguladım. Maskenin tüm içeriği cildime güzel bir şekilde hapsoldu. Cildim hem aydınlandı hemde yumuşacık oldu. Çok sevdim fakat ertesi gün yanağımda minik bir sivilceyle uyandım. Karma ve hassas bir cilde sahibim. Yüzüm fazla neme dayanamadı sanırım. 😀 Ama onun dışında gayet memnun kaldım…

 

Sevgilerimle…♥

4 comments

  1. Bu markanın ürünlerini çok merak ediyordum iyi ki incelemişsin 🙂

  2. Bu ara ben de maskelere sardım…

Bir cevap yazın