Beşiktaş Yurtları

Merhaba sevgili ailem. Okurlarımın ve özellikle sosyal medya hesaplarımdaki kızlarımın büyük bir çoğunluğu öğrenci. Kimisi orta öğrenim, kimisi lise, kimisi üniversite hazırlığında… Zamanında üniversiteyi ikamet ettiğim şehir dışında okumak durumunda kaldığım için güzel bir yurt bulmanın zorluğunu iyi bilirim. Bu anlamda sizlere bugün güzel bir yurt tavsiyesinde bulunacağım. Bahsedeceğim yurt; Yakamoz Yurtları Beşiktaş.

besiktas-kiz-ogrenci-yurdu

 YAKAMOZ YURTLARI BEŞİKTAŞ

Yurt binası güvenilir, nezih ve modern bir lokasyonda, öğrencilerin yaşam merkezi olan Beşiktaş’ta bulunuyor. Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak hizmet veren yurt binası restore edilerek deprem ve yangın yönetmelik hükümlerine uygun hale getirilmiştir. Ayrıca şehrin merkezinde olduğu için sosyal hayatın göbeğinde, toplu taşıma araçlarına, deniz otobüslerine oldukça yakın bir konumda olup, şehrin kargaşasından uzak temiz, güvenli, konforlu ve huzurlu bir ortam sunuyor. Yakamoz Beşiktaş Yurt Binası; İstanbul Teknik, Bahçeşehir, Mimar Sinan, Marmara, Yıldız Teknik ve Galatasaray olmak üzere çeşitli üniversite ve kampüslere de yürüme mesafesinde.

besiktas-kiz-ogrenci-yurdu-6besiktas-kiz-ogrenci-yurdu-4

Bina içerisinde etüd odası, spor salonu, yemekhane, kafe, ortak alanlar ve odalarda yüksek hızda internet, kesintisiz sıcak su imkanı ve temizlik hizmetleri de bulunuyor.

besiktas-kiz-ogrenci-yurdu-7besiktas-kiz-ogrenci-yurdu-8

Beşiktaş öğrenci yurdu deyince akla ilk gelen yurt olan Yakamoz Yurtları Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak faaliyet gösteriyor. Güler yüzlü, deneyimli, öğrencilerin taleplerine öncelik veren vizyoner eğitimcilerden oluşan yönetimleri ve personelleri ile öğrencilere yüksek kaliteli bir hizmet sunuyorlar.

Hem merkezi konumu, hem sunduğu temizlik hizmetleri, hemde sunduğu yüksek güvenlikli ve konforlu ortamla üniversite öğrencilerinin öncelikli tercihi oluyor.

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere…♥

Hoşçakalın…♥

 

 

Bir cevap yazın