Bepanthol Baby Pişik Önleyici Merhem

Herkese merhaba sevgili ailem. Bugün Anne-Bebek kategorimize ekleyeceğim bir ürünle daha buradayım. Pişik kremi dosyamızı açıyoruz yine. Ben bu aralar pişik kremlerine takmış durumdayım. Amacım ennn ama enn iyisini bulmak. Tabii bunların yanısıra en dikkat ettiğim bir diğer özellik ise kesinlikle içeriğinin temiz olması. Bu anlamda ise Bepanthol Baby Pişik Önleyici Merhemden başka birşey gelmedi aklıma. Tabii içerik olarak en temiz pişik kremlerimizden birisi kesinlikle Farmasi Pişik Kremi o benim için baş köşede unutmamak lazım.

bepanthol-baby-pisik-kremi

Bepanthol Baby Pişik Önleyici Merhem; Parfüm, koruyucu madde, renklendirici veya antiseptik içermiyor ve her bez değişiminde kullanıma uygun.

Yapısı oldukça yoğun. İçeriğindeki Provitamin B5 ile cildi güzel bir şekilde nemlendiriyor. Fakat isminden de anlaşılacağı üzere ürün pişik olmadan pişik önlemek için kullanıma uygun. Halihazırda pişikler için büyük bir etkisini gözlemlemedim ben. Bebeğimin cildini nemlendirmek için tekrar alabileceğim ürünler arasında ama oluşmuş pişikler için bence yetersiz.

bepanthol-baby-pisik-kremi

Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın