Benri Peeling Etkili Makyaj Temizleme Diski

benri-peeling-etkili-disk

Merhaba! Bugün uzun zamandır almak istediğim sonunda alıp deneme fırsatı bulduğum Benri’nin Peeling Etkili Makyaj Temizleme Diskinden bahsedeceğim. Benri Gratis’in kendi bünyesinde bulundurduğu bir marka. Duş jellerinden tut, pamuklarına, kremlerine her birini severek kullanıyorum. Diğer makyaj temizleme disklerinden de oldukça memnunum. Ama bu peeling etkili makyaj temizleme disklerinden umduğum sonucu alamadım maalesef.

benri-peeling-etkili-disk (4)

Ürünün %85’i pamuk, %15’i polyesterden oluşuyor. Paketin içerisinde 40 adet ürün var.

benri-peeling-etkili-disk (5)

Diskler oval şekilde ve üzerinde mavi renkli peeling tanecikleri var. Bu tanecikler çok sert. Tonikle kullandığım zaman cildimi çok yıprattı. İlk kullanımlarımda cildim çok hassas olduğu için bastırarak uyguladığımdan cildime zarar verdiğini düşünmüştüm. Fakat sonra hafif hareketlerle masaj yaparak uyguladım sonuç yine aynı. Ayrıca kullandıktan sonra üzerindeki tanecikleri yüzüme bırakıyor. Tekrar pamukla silmek zorunda kalıyorum.

benri-peeling-etkili-disk (1)

Her türlü kullanmayı denedim her defasında sonuç hüsran olduğu için artık diskin arka tarafındaki düz pamuklu yüzünü kullanıyorum.

benri-peeling-etkili-disk (3)

Çok nadirde olsa makyaj temizleme jellerimle yüzüme peeling yapacağım zaman cildime yaymak için bu diskleri kullanıyorum. Onun dışında bu ürünün hassas ciltler için uygun olmadığını düşünüyorum. Ciltte bıraktığı kalıntılarda benim için sorun değil diyorsanız. Şans verebilirsiniz. Fiyatı 4,95 TL.

Sevgilerimle… ♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

2 comments

  1. ben de bundan kullandım hiç memnun kalmadım. en iyisi kare pamuk

    1. aynen. bende hem kareyi hem yuvarlak olanı ikisini de seviyorum ♥

Bir cevap yazın