Bee Beauty Saç Bakım Yağı

Merhaba sevgili ailem. Bugün sizlere rastgele Gratis alışverişim esnasında indirimde görünce aldığım Bee Beauty Saç Bakım Yağından bahsedeceğim. İndirimli fiyatıyla 10 tl’ye aldım. Şuan normalde böyle yağlar 30 tl’den aşağı olmadığı için şaşırdım. Mağaza personeline de sordum. Kullananlar memnun deyince denemek istedim.

bee-beauty-sac-bakim-yagi

Bee Beauty Saç Bakım Yağı, içerdiği argan yağı ile saçı derinlemesine beslemeyi, parlaklık ve bakım sağlamayı vaat ediyor.
• İçerdiğindeki vitaminler sayesinde saçların yıpranmasını önlemeye yardımcı olarak daha canlı bir görünüm vermeyi,
• Saçların fön ısısına karşı direnç kazanmasını sağlar ve zenginleştirilmiş içeriği ile kırıkların onarılmasına yardımcı olmayı vaat ediyor.

Ürün 75 ml’lik pompalı şişede.

  • Yapısı yoğun. Birkaç pompa ürün tüm saçlarım için yeterli oluyor. Saçlarım işlem görmüş olduğu için böyle yağ yada serumlar olmadan saçlarımı açamıyorum. Bu yüzden Bee Beauty Saç Bakım Yağı da gayet işimi gördü.
  • Saçlarımı rahatlıkla tarayabilmemi sağlıyor.
  • Saçlarıma canlı ve parlak bir görünüm katıp aynı zamanda ağırlaştırmıyor. Fiyatına göre çok iyi bir ürün bence.

bee-beauty-argan-sac-bakim-yagi

Buraya kadar okuduysanız, teşekkür ederim. Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Beni yakından takip etmek isterseniz instagramdan esrauludag_ hesabımdan takip edebilirsiniz. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın