Bee Beauty Jel Göz Altı Maskesi

Herkese merhaba. Laction markasından denediğim göz altı maskesinden çok memnun kalınca Gratis indiriminde birde Bee Beauty Jel Göz Altı Maskesini denemek istedim. Yanılmıyorsam indirimli fiyatıyla 10,00 TL gibi bir fiyata almıştım.

bee-beauty-jel-goz-alti-maskesi

Paketin içerisinden 6 çift göz maskesi çıkıyor. Temiz göz altına, maskeleri yerleştirip 20-30 dakika kadar bekliyoruz. Sonrasında çıkarıp, kalan fazla ürün var ise masaj yaparak göz çevresine yediriyoruz. 2 günde 1 geceleri uyumadan önce kullanımı öneriliyor ama ben ihtiyaç duyduğum zamanlarda kullanmayı tercih ediyorum.

beebeauty-jel-goz-alti-maskesibee-beauty-goz-alti-maskesi

Bee Beauty Kolajenli Jel Göz Altı Maskelerinin Vaatleri; Göz çevresini aydınlatmak ve aynı zamanda nemlendirmek.

Ben bu maskelerin göz çevremi nemlendirmesini ve nemlendirmeden kaynaklı hafif aydınlık görünüm katmasını sevdim fakat göz altıma yapıştırdıktan sonra yapıştırdığım gibi kalmıyor. Bekleme süresi esnasında sürekli düşüyor.  Hatta yanaklarıma kadar düştüğü oluyor.☺ Göz çevremde bıraktığı etkiyi sevsem de sırf bu sebepten tekrar almayı düşünmüyorum.

bee-beauty-jel-alti-goz-maskesi

Göz altı maskesi olarak favorim hala Laction.♥ Ayrıntılı inceleme yazısını okumak isterseniz şuraya tıklayabilirsiniz. Aynı şekilde Laction maskeleri de Gratis Mağazalarında bulabilirsiniz.

Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın