Bath & Body Works Yoğun Nemlendiricili Vücut Kremi

bath&bodyworks-vucutnemlendirici-krem

Merhaba güzel ailem. Bath & Body Works mumlarını ne kadar çok seviyorsak, kremlerini ve spreylerini de bir o kadar çok seviyoruz. Öyleyse bugün yılbaşı Bean Noel koleksiyonundaki vanilyalı yoğun nemlendiricili vücut kremini inceleyelim.

bathbodyworks
bath&bodyworks

Öncelikle ürünün içeriğinden daha çok ambalajlarının şıklığı göz dolduruyor. Adeta beni mutlaka dene, kokla ve satın al diye haykırıyorlar. 🙂 Bath & Body Works yoğun nemlendiricili vücut kremi 226 gramlık plastik tüp ambalajlarda sunuluyor.

bathandbodyworks-sprey

Kullanımı da gayet pratik diyebiliriz. Yapılarından dolayı zaten pompalı bir şişede olmaları beklenemez. Bath & Body Works yoğun nemlendiricili vücut kremi yoğun bir yapıya sahip. Buram buram vanilya kokuyor. Meyveli kokulardan pek hoşlanmıyorsanız ve kadınsı kokular tercih ediyorsanız eminim ki vanilyalı bu seriyi sizde seveceksiniz.

bathandbodyworks-losyon

Yalnız krem yapısı gibi yoğun bir kokuya da sahip olduğundan eğer koku hassasiyetiniz varsa bu durumdan rahatsız olabilirsiniz. Şayet ben kremi özellikle ellerime ilk sürdüğüm beş dakika kendime gelemiyorum. Kokusu başımı döndürüyor diyebilirim. O yüzden genelde duş sonrası tüm vücudumda kullanmayı tercih ediyorum.

bathandbodyworks

Kalıcılığına diyecek tek sözüm yok. Gerçekten o konuda da oldukça başarılı. Ürünün fiyatı 69,00 TL fakat ben indirim döneminde almıştım. Bir dahaki BBW alışverişimde yoğun nemlendiricili vücut kremleri yerine daha hafif yapılı olan losyonlarından denemeyi düşünüyorum.

Sevgilerimle…♥

2 comments

  1. Ciddi anlamda kokusu çok ağır 🙁

Bir cevap yazın