Bath & Body Works Vücut Losyonu

bath-body-works-vucut-losyonu

Merhaba güzel ailem. Bath & Body Works 2017’nin yılbaşı koleksiyonunda çok güzel ürünler çıkarmıştı. Birde sonrasında bu ürünler indirime girince bende o zamanlarda hem koleksiyona ait, hemde koleksiyon dışı vücut spreyi, vücut peelingi, vücut losyonu vs. bir çok ürün almıştım. Hatta onlardan bir tanesi de Snowkissed isimli bu vücut losyonuydu.

bath-body-works-snowkissed-vucut-losyonubath-body-works-losyon

Bath & Body Works Snowkissed Vücut Losyonu; 226 gramlık plastik tüp ambalajlarda sunuluyor. İlk bakışta ürün içeriklerinden daha ziyade ambalaj tasarımları göz doldurduğu için ister istemez ürünlere karşı bir sempati oluşuyor.

bath-body-works-krem

Vücut losyonu hafif bir yapıda. Gerçekten yapısı ve kokusu muhteşem. Tam olarak tarif edemeyeceğim ama içerisinde hindistan cevizi kokusu barındırıyor. Ben genel olarak öyle şekerli meyve kokularından hoşlanmadığım için tam olarak kokusu bana hitap ediyor diyebilirim. Aynı zamanda içerisinde shea yağı da bulunuyor.

bath-body-works

Kalıcılığı ise bir vücut losyonuna nazaran çok çok iyi. Sabah sürdüğüm losyonun kokusunu akşama kadar cildimde hissedebiliyorum. İndirimsiz fiyatı yanılmıyorsam 69,90 TL civarıydı. Ben indirimli haliyle 35,00 TL’ye falan almış olabilirim. Tam olarak hatırlamıyorum. Bu arada ben BBW ürünlerini Ankara Ankamall Avm’den alıyorum.

Şimdiye kadar yazdığım Bath & Body Works Markasına ait ürün incelemelerimin linklerini okumak isteyenler için aşağıya bırakıyorum.

Sevgilerimle…♥

Bir cevap yazın