Bath & Body Works Duş Jeli

bath&bodyworks-dusjeli

Merhaba güzel ailem. Bath & Body Works‘un mis kokulu losyonlarını denedikten sonra duş jellerinden de denemeliyim dedim ve hemen Noel serisinden Merry Berry Christmas ismindeki bir tane duş jeli aldım.  Bath Body Works markasına ait kremler, losyonlar olmak üzere birçok ürünün kokusu o kadar güzel ve o kadar kalıcı ki, büyülenmemek elde değil.

bathbodyworks-dusjeli

Bath & Body Works Merry Berry Christmas Duş Jeli; 295 ml’lik bir boyuta sahip. Kapağı kullanım kolaylığı açısından oldukça pratik. Ürünün kokusu gibi ambalaj tasarımı da bir o kadar harika. İçeriği; ahududu, pembe prosecco, yasemin çiçeği kokularının birleşiminden oluşuyor. Kokusuyla aşk yaşamamak elde değil hakikaten.

bathbodyworks

Duş jelinin az bir miktarı tüm vücut için yeterli oluyor. Duş jeli gibi değil de banyo köpüğü gibi bayağı köpürüyor. Ürünün fiyatına kıyasla, kalıcılık konusunda biraz daha iyi bir performans beklerdim ama idare eder diyebilirim. Normal fiyatı 59,00 TL olması lazım. Ben indirimli fiyatıyla satın almıştım. BBW markasının şubeleri şuan sanırım Türkiye’de sadece İstanbul’da ve Ankara’da bulunuyor. Yolunuz düşerse gidin şu minnoşları bir koklayın. 🙂

Sevgilerimle…♥

Bir cevap yazın