Baby Turco Yenidoğan Islak Bebek Havlusu

Herkese merhaba sevgili blog ailem ve sevgili ebeveynler. Ebeveynler diyorum çünkü şuan bu yazımı okuyorsanız eğer ebeveyn olduğunuzu düşünüyorum. 🙂 Aa teyze, hala vs atlamayayım. O da olabilir. 🙂 Kızım doğduğundan itibaren birkaç ay Prima ıslak havlu, daha sonrasında ise (şuan 2 yaşında) hep Sleepy ıslak havlular kullandım. Zaten alt temizliğinde ıslak havlu yerine genelde pamuk kullanıyorum. Bu şekilde ıslak havluları genelde el-vücut temizliği için yada dışarıdaysak kullanıyorum. Gelelim sadete. Geçtiğimiz ay bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine fiyatı diğerlerine göre daha uygun olan ve hatta yorumları çok çok iyi olan Baby Turco Yenidoğan Islak Havlulardan aldım.

baby-turco-islak-bebek-havlusu

Islak havluları tek tek almayı sevmediğim için de yorumlara güvenerek 12 ‘li paket koli halinde aldım. Yazımın başından tüyo vereyim size. İyiki almışım! Hem uygun fiyat hem bu kalite beklemiyordum gerçekten.

baby-turco-islak-bebek-havlusu-

  • İçerisinde Alkol, Paraben, Parfüm, Boya, Sls, Sles bulunmuyor.
  • Hafif bir zeytinyağı kokusu var. Rahatsız etmiyor.
  • Aynı zamanda kalın ve yumuşacık.
  • Kızımın cildini tahriş etmedi.
  • Şuan piyasadaki diğer markalara göre hem uygun fiyatlı hemde kaliteli. Sevdim ben. Yeniden alırım.

baby-turco-islak-bebek-havlusu--baby-turco-islak-mendil

Buraya kadar okuduysanız, teşekkür ederim. Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Beni yakından takip etmek isterseniz aktif olarak kullandığım İNSTAGRAM hesabımdan takip edebilirsiniz. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın