Baby Me Sıvı Çamaşır Deterjanı

Merhaba sevgili blog okurlarım. Bugün sizlere Uni BabyGreen Clean Bebekler İçin Sıvı Çamaşır Deterjanlarından sonra bir de E-Bebek markası olan Baby Me Sıvı Çamaşır Deterjanı hakkında inceleme yazısı yazmak istedim.

BABY-ME-sivi-camasir-deterjani

Baby Me Sıvı Çamaşır Deterjanı; 2 litre ve 25 yıkamalık ürün içeriyor. Aynı zamanda hassas ciltlere özel formüle edilmiş olup, KLOR, PARABEN, GDO VE FOSFAT bulundurmuyor.

Bebeksi hoş bir kokusu var. Çamaşırları yıkadıktan sonra kokladıkça koklayasım geliyor doğrusu. 🙂 İçeriğinde bulunan doğal ve bitkisel ham maddeler ve su bazlı formülü sayesinde çamaşırların sertleşmesini de engelliyor. İster yumuşatıcı ile ister yumuşatıcısız kullanmayı tercih edebilirsiniz.

Ben geçtiğimiz haftalarda indirimsiz fiyatı ile yanılmıyorsam 34,90 tl gibi bir fiyata satın aldım. İndirim zamanlarında denk gelirsem yeniden alıp stok yapmayı düşünüyorum. Memnun kaldık.♥

BABY-ME-sivi-camasir-deterjani-

Buraya kadar okuduysanız, teşekkür ederim. Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın