Avon Ultra Beauty Ruj Cappuccino

Yeni bir haftadan hepinize merhaba güzel ailem. Bugün yeni keşfettiğim bir rujdan bahsedeceğim. Avon markasının Ultra Beauty Ruj serisinden Cappuccino isimli ruju. Zaten sanırım seriden en çok tutulan renk de buymuş.

avon-lipstick

Ruj; stick formda ve kalem gibi açılan bir ambalaj tasarımına sahip. Bu sebepten kullanımı da gayet pratik. Dudakları kurutmayan nemli yapıda.

avon-ultra-beauty-ruj-cappuccinoavonavon-ruj

Ben size fotoğrafını çekene kadar kızım Mevakuş ruju biraz yemeye çalışmış. 🙂 Görür görmez hemen fotoğrafladım. Rujun kalıcılığı yaklaşık 4-5 saat kadar. Birşeyler yiyip içtiğimiz zaman tazelemek gerekiyor.

avon-ultra-beauty-ruj

Yalnız ben bu rujun tonunu kendime yakıştıramadım. Buğday tenli ve saçlarım ombreli olduğu için yüzümü çok soluk gösteriyor. Bende bu sebepten allık olarak kullanıyorum. 🙂 Krem allık gibi. Kalıcılığı çok başarılı bu şekilde. Aşağıdaki fotoğraflarda yanaklarımda uygulanmış hali var.

avon-ruj-cappuccinoavon-ruj-cappuccino-

Buraya kadar okuduysanız, teşekkür ederim. Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Beni yakından takip etmek isterseniz aktif olarak kullandığım İNSTAGRAM hesabımdan takip edebilirsiniz. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın