Avon Perfectly Mat Ruj / Marvelous Mocha

avon-mat-ruj-marvelous-mocha

Merhaba güzel ailem. Ruj seçimlerimizde doğal tonlar kullanmayı hepimiz çok sevdik değil mi? Bir de mat yapıda olanlara ayrı bir hayran olduk… Avon Kozmetik de Perfectly Mat Ruj serisindeki 20 farklı renk skalasıyla bu furyaya katıldı. ”Avon ürünlerini nereden alabilirim?” diye soranlar için Avonzey‘den güvenle alabilirsiniz. O zaman görseldeki ruju hemen incelemeye başlayalım.

avon-rujmarvelous-mocha

Birçok markanın mat rujunu denedim fakat gözüm Avon‘un mat rujlarından Marvelous Mocha‘daydı. Avonzey sayfasının tatlış sahibesi Zeynep Hanım bana bu güzelliği hediye ederek beni çok mutlu etti. Perfectly serisi dudakları kurutmadan %100 gerçek mat renkler sağlamayı vaat ediyorlar. Ayrıca ambalajları da çok şık.

marvelous-mocha-ruj

Avon Marvelous Mocha Ruj; sütlü kahve tonlarında bir renge sahip. Ruj ambalajında nude gibi görünüyor. Kumral tenli olduğum için çok açık tonda olan nude rujları kendime yakıştırmıyorum. Hatta kullanmadan önce biraz tedirgin oldum. Ama dudaklarımda bildiğiniz kahve tonlarında duruyor. Bileğimdeki swatchıyla dudaklarımdaki görüntüsü de hemen hemen aynı diyebilirim.

avon-marvelous-mocha-ruj

Yapısı ise ”EFSANEEE!” Kullandığım lipstick tarzındaki mat rujların arasındaki en güzel yapıya sahip olan ruj.  Mat olmasına rağmen krem rujlar gibi kolayca sürülüyor. Vaat ettiği gibi de dudağımı kurutmuyor. Kalıcılığı da gayet iyi. Zaten ben birşeyler yiyip içerken muhakkak rujumu silip tekrar sürerim. Kısacası ben bu ruju çok sevdim. Bittikçe alacağım rujlar arasında artık. Ayrıca her ten rengine de yakışacağını düşünüyorum. ALIN, ALDIRIN…♥

Sevgilerimle…♥

Bir cevap yazın