Avon Musk Marine Erkek Parfümü

avon-raregold-musk-marine

Merhaba güzel ailem. Tatil dönüşü bomba gibi geldim… Birçok ürünü deneme fırsatı buldum. Sosyal medyadan uzak kafa dinlerken gözlemlerimi daha iyi yaptım. Gelelim blogumun bugünkü konuğuna. Geçtiğimiz aylarda benim canım, güzeller güzeli Avon Danışmanı Avonzey hesabının sahibesi arkadaşım (arkadaşım diyorum çünkü sosyal medyada tanıştığım en iyi kalpli insanlardan biri o.) Zeynep, benim yıllardır severek kullandığım Rare Gold Parfümü bana hediye ederken eşimi de unutmamıştı. Yanına Musk Marine Erkek Parfümünü de eklemişti. Eşimde parfümü yeni denemeye başlamışken bende daha fazla geciktirmeden yorumlarımı bloguma da yazayım dedim. E bi zahmet. 😀

avon-musk-marine-erkek-parfumu

Avon Musk Marine Edt : 50 ml’lik zarif sade, şık bir şişe tasarımına sahip. Avon bu parfüm hakkında diyor ki; ”Su elementinin gücünden ilham alan nane, canlandırıcı lavanta ve ılık meşe yosunu kokusuyla Avon Musk Marine Erkek EDT sizin ne kadar ferah ve maskülen olduğunuzu ortaya çıkartacak!”

avon-musk-marine-edt

Musk Marine Parfümün fresh ve etkileyici bir kokusu var. Nasıl desem spor kokulardan hoşlanıyorsanız bu parfüm tam size göre! Yaz aylarında ağır kokular çekilmiyor doğrusu! 🙂 Kalıcılığı da gayet iyi.
Rare Gold Parfüm hakkında daha önce detaylı bir inceleme yazısı da yazmıştım. Okumak isterseniz şuraya tıklayabilirsiniz.
Sizde Avon ürünlerinizi Avonzey‘den güvenle temin edebilir, sorularınızı sorabilirsiniz. Aynı zamanda Avon’a üye olmak isterseniz buraya bırakacağım linkten Zeynep’in üyesi olarak Avon Danışmanlığı yapabilirsiniz.

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere…

Sevgiyle kalın…♥

1 comment

  1. Bir bayan olarak erkekde güzel duran bir koku mu sizin şahsi fikriniz ?

Bir cevap yazın