Avon Far Away Parfüm

avon-far-away-parfum
Merhaba güzel ailem. Bir zamanlar merakla aldığım fakat bitirene kadar ayılıp bayıldığım bir parfümden bahsetmek istiyorum bugün sizlere. Aslında genel olarak kadınsı-ağır kokulardan hoşlanan biri olsam da Avon‘un Far Away isimli parfümü bana ciddi anlamda ağır gelmişti. Abartısız söylüyorum kullandığım zamanlarda başıma ağrılar giriyordu. 🙂 Belki o zamanlar yaşça daha küçük olduğumdan da kaynaklı olabilir. Bilemiyorum. O zaman parfümün detaylarına geçelim.
Avon Far Away Parfüm; 50 ml’lik elips şeklinde şık bir tasarıma sahip şişede. Tropik meyveler, amber ve ılık sandal ağacı notalarından oluşan egzotik bir kokuya sahip. Benim bu parfüme karşı bakış açım ve nacizane fikrim; 30 yaş üstü, ağır ve kadınsı kokulardan hoşlanan bayanların kullanması gerektiği.
86,00 TL’lik bir fiyata sahip olan bu parfümü katalogları takip ederek indirimli fiyatıyla da alabilirsiniz. Yakınlarınızda Avon temsilciliği yapan satış danışmanlarından sipariş verebileceğiniz gibi online olarak da şuraya tıklayarak satın alabilirsiniz.

Sevgilerimle…♥

Bir cevap yazın