Avon Extra Lasting Krem Far

avon-extra-lasting-krem-far

Merhaba sevgili ailem. İnstagramda Avonzey hesabının sahibesi Sevgili Zeynep tarafından geçen ay bir kargo almıştım. Zeynep’in gönderdiği hediyelerin arasında Extra Lasting Krem Far da bulunuyordu. Çok geçmeden bu farı kullanmaya başladım. Hakkındaki yorumlarımı gelin şimdi inceleyelim…

avon-krem-faravon-faravon-extra-lasting-krem-goz-fari

Avon Extra Lasting Krem Farın bendeki rengi “Gold Gleam”. İçerisinde ışıltılar barındıran gold rengine dönük bir şampanya rengi. Krem far küçük cam bir kavanozun içerisinde bulunuyor. Benim krem far deneyimim pek olmadı aslında. Olanlar da hüsranla sonuçlandı. O yüzden bu farı özellikle rengi için de merakla kullandım.

avon-goz-fariavon-extra-lasting-krem-far-gold-gleam

Farın yapısı biraz sert maalesef. Aslında mevsim kış olduğu için ondan da kaynaklı olabilir. Ben bu farı far olarak değil de göz altıma ışıltı vermesi için kullanmak istiyordum. Fakat yapısından dolayı o bölgede kullanmak biraz zor oldu benim için. Göz çevrenizi iyi bir şekilde nemlendirirseniz güzel bir sonuç alabilirsiniz. Tek başına far olarak da kullanımı gayet hoş olur.

Ve son olarak Zeynep Hanım hem çok güvenilir, hemde ilgili bir Avon Danışmanı. Avon’a üye olanlara hediye ve ücretsiz katalog gönderimi de yapıyor. Şuraya bırakacağım instagram hesabından kendisine ulaşabilirsiniz.

Sevgilerimle…♥

Bir cevap yazın