Arzen Salyangoz Kremi

1

Merhaba! Bugün sizlere Arzen Salyangoz Kreminden bahsedeceğim. Ürün bana firma tarafından denemem için gönderildi. Ürün bana gönderilirken sivilcelere iyi geldiği söylenilmişti. Fakat salyangoz kremini biraz araştırdıktan sonra bir çok şeye faydası olduğunu öğrendim.

Salyangoz kreminin bir kaç faydasını sıralayacak olursak;
* Cildin yaşlanmasını geciktirir ve genç kalmasını sağlar, * Sivilce izlerini iyileştirir, * Doğum sonrası meydana gelen çatlakları iyileştirir, * Yaraları iyileştirir, * Cilde pürüzsüz bir görünüm verir.

2

Krem akışkan olmayan bir yapıda. Cilde sürüldüğü anda yağsız, yumuşak, tabiri caizse bebek poposu gibi bir etki bırakıyor.

Peki Ben Bu Kremi Nasıl Uyguluyorum?
Cildimi temizledikten sonra ince tabaka halinde uygulayacağım bölgeye az miktarda kremi sürüyorum. Krem cildimde emilene kadar masaj yaparak uyguluyorum.

Yüzümde büyük bir sivilce problemi yaşamıyorum fakat malum sebeplerden dolayı ayda bir yada iki tane çıkıyor. Bu ürünün maalesef sivilcelerime olumlu bir etkisi olmadı. Sivilcelerden oluşan herhangi bir leke problemim de yok. Fakat yüzüme kremi uyguladıktan sonra cildim yumuşak ve canlı görünüyor. Kremin içeriğinde; su, arı bal mumu, gliserin, hint yağı, aloe vera yağı, susam yağı, argan yağı, biberiye yağı içeriyor. Yeterince temiz içerikli bir ürün olduğundan ciltte herhangi bir iritasyon problemi yaşatmasından ziyade düzenli kullanımda yararı olacağını düşünüyorum. Krem; tüm cilt tiplerine uygun. Yaralara, çatlaklara vs iyi geldiği konusunda bir öneride bulunamayacağım. Cilt doktorunuza sorup kullanabilirsiniz. Fiyatı 30,00 TL. Kullanmak isterseniz buraya tıklayarak satın alabilirsiniz. Aynı firma paketin içerisinde farklı bir markaya ait bir tane daha salyangoz kremi göndermişti. Onun hakkındaki detaylı yazımı şurada bulabilirsiniz. Sizinde kullanıp memnun kaldığınız farklı markaların salyangoz kremi oldu mu? Yorum olarak bırakırsanız sevinirim.

Sevgilerimle… ♥

Bir cevap yazın