Art Net Professional Line Far Fırçası

artnet-farfırçası

Merhaba güzel ailem. Bloğumun bugünkü konuğu; Tarko Kozmetik bünyesinde bulunan Art Net markasının 25 numaralı far fırçası. Tasarımı itibariyle Mac’in 217 numaralı far fırçasına benziyor. Almadan önce girdiğim kozmetik mağazalarında sürekli gözlerim bu fırçayı arıyordu. Neyse ki son Cosmetica alışverişimde denk gelince hemen iki tane aldım.

artnet-karıştırmafırçası

Şekil olarak; yassı ve sık kıllı bir fırça yapısına sahip. Esas kullanım amacı farları birbirine karıştırmak, daha doğal bir görünüm sağlamak ve dağıtmak. Fırçanın kılları çok yumuşak değil. Hassas bir göz çevresine sahip olduğumdan dolayı karıştırma fırçası olarak pek kullanmasamda bunun haricinde birçok amaçla kullanıyorum.

farfırçası

Özellikle far bazını dağıtırken, göz kapağıma far sürerken, fondöten fırçamın ulaşmadığı (burun kenarları) gibi dar alanlara fondöten sürmek için, göz pınarlarıma ve kaş çevreme aydınlatıcı uygularken rahatlıkla kullanıyorum. Gayet memnunum. Uygun fiyatlı makyaj fırçaları arasında alınıp kullanılabilecek bir fırça olduğunu düşünüyorum.

Sevgilerimle…♥

Bir cevap yazın