Aliexpress Makyaj Fırçaları

aliexpress-makeup-tools

Merhaba güzel ailem. ”On, yüz, bin, milyon tane makyaj fırçam olsunnn!” diye düşünürken Aliexpress‘te buldum kendimi. Daha önce de bu siteden Real Techniques ‘ in Bold Metals koleksiyonundaki fırçaların tıpkısının aynısından almıştım. 🙂 Gerçeğiyle arasında hiçbir fark göremedim. Hala kullanıyorum ve çok memnunum. Buraya bırakacağım linkten o fırçalara da bakabilirsiniz.

aliexpress-tools

Bu defa da içerisinde toplamda 12 adet fırça bulunan, göz makyajlarımda kullanacağım fırça seti aldım. Fırçaların üzerinde herhangi bir marka yazmıyor. Fırçaların ambalajları rose gold renkte tasarlanmışlar. Aynı zamanda çok şıklar. Sentetik kıllara sahip ve yumuşacıklar.

aliexpress-makyajfircalarialiexpress-makeup

8 adeti beyaz renkli kıllara sahip olan fırçalar ; düz far fırçaları, karıştırma fırçaları ve dudak fırçalarından oluşuyor.

cin-makyajfircalari

4 adeti siyah renkli kıllara sahip olan fırçalar da eyeliner fırçaları, karıştırma far fırçası ve düz far fırçasından oluşuyor.

aliexpress-makyaj-fircalari

Böyle göründüklerine bakmayın çok minişler. Bir elimin boyutundalar. 🙂 Herhangi bir dökülme problemi de yaşamadım. Çok memnunum. Ben bu güzel fırça setini 3,64 $ ‘a yani 12,68 TL’ye satın aldım. Aliexpress kargolarımı 45 gün beklediğimi dahi biliyorken bu fırçalar elime 13 gün süreyle falan ulaştı. Bakmak isterseniz satıcının linkini şuraya bırakıyorum.

Sevgilerimle…♥

Bir cevap yazın