Acvit Siyah Maske

acvit-siyahmaske

Merhaba güzel ailem. Geçtiğimiz ay Acvit Kozmetik bana deneyimlemem ve deneyimlerimi sizlerle paylaşmam için son zamanlarda sosyal medyada sıkça rastaladığımız ve oldukça revaçta olan bu siyah maskeyi gönderdiler. ”Siyah maskeler; ciltte oluşan siyah noktaların dışarı doğru çıkmasını sağlıyor.” deyip ne işe yaradığına de değindiğimize göre hadi bakalım ürünü inceleyelim.

acvit-black-mask

Acvit siyah maske 200 ml’lik bir ambalaja sahip. İltihaplanma problemlerine neden olan reaktif oksijen türlerini azaltmadan rol oynayan, polifenol teknolojisi kullanılarak üretilen Acvit siyah maske soyularak değil, yıkanarak çıkarılıyor. Cilt ılık suyla yıkanıp, durulandıktan sonra cildin ihtiyacı kadar üründen sürülüyor. 20-30 dakika kadar bekletildikten sonra ılık su ile yıkanıp, temizleniyor.

siyahmaske

Ben bir aydır düzenli olarak cilt bakımına gittiğim için ürünü ilk olarak eşimin tüm yüzünde denedik.  30 dakika kadar bekleyip maskeyi ciltten temizledikten sonra gözlerime inanamadım desem yeridir. Eşimin burun kısmındaki siyah noktaların neredeyse %80’i temizlenmişti. Eşimde bu durumdan çok memnun kaldı.

acvitkozmetik

Sonrasında siyah maskeyi bende denedim ve ben sadece burun bölgemde kullandım. Maskenin yoğun bir yapısı var. Rahatsız edici bir kokusu da yok. Benim burun bölgemdeki siyah noktalarım yoğun olmadığı için gözle görülür bir şekilde azaldığını fark edemedim. Fakat eşimde bunu oldukça iyi gözlemledik. Farkı görmenizi isterdim fakat izin vermediği için öncesi ve sonrasını fotoğraflayamadım maalesef. 🙂 Biz ihtiyaç duydukça bu ürünü kullanmaya devam edeceğiz. Ürünü online olarak satın almak isterseniz şuraya tıklayabilirsiniz.

Sevgilerimle…♥

9 comments

  1. Ürünü merak ettim açıkçası

  2. Yorumlara bakılırsa etkileyici.. Ama maddi olarak benim açimdan fazla(ögrenci olmak.s.s.)

    1. O konuda birşey diyemem… Öğrenci bütçesini bilirim vesselam 🙂

  3. 21 yaşındayım.cildimde aşırı derecede akne vardı.Acvit siyah maske sayesinde kurtuldum. önce kokusuna takıldım kullanmam dedim. firmayı aradım kokusu doğal olduğu için dediler ve cesaretlendim kullandım. Gerçekten sonuç harika oldu. Önce kusturdu. sonra o bölgeyi tedavi etti. Şimdi pürüzsüz bir cilde sahibim.

  4. Çok teşekkür deriz. Ellerinize sağlık.
    Doğal ürünlerimize http://acvitkozmetikshop.com/ adresinden ulaşabilirsiniz.

  5. Ciltteki siyah nokta ve sivilcelerimde çok yardımı oldu teşekkürler

  6. Gerecekten cildin nefes almasını sağlıyor ve sivilce siyah nokta dusmani

Bir cevap yazın