A101 Eğitici Aktivite Masası

Herkese merhaba güzel ailem. Kızım için A101 Market’in online sitesinden sipariş verdiğimiz Eğitici Aktivite Masasından bahsedeceğim bugün. Aslında sipariş verdiğimiz zamanlarda Meva Kuş’um daha minicikti. Yanılmıyorsam 3-4 aylık kadardı. Ama 45 tl gibi uygun bir fiyata gördüğümüz için almak istedik. Hatta bununla birlikte birde oyuncak kutusu almıştım o fiyatlara. İyiki almışım çünkü geçenlerde Babymall’de aynı oyuncak kutusunu 150 tl’ye gördüm.

A101-egitici-aktivite-masasi

Markasını şuan tam olarak hatırlamıyorum ama netten baktığım kadarıyla markası MGS’ymiş. Geçen gün bir benzeri olan GOKİDY Aktivite Masası’nı Şok Market’te gördüm. Almak isteyenler oraya da bakabilir. Bu masada ise 7 farklı çeşit oyun fonksiyonu mevcut.

A101-aktivite-masasi

  • Miniklerin eğlenceli gelişimine katkıda bulunuyor.
  • Bebeğin görsel algısını uyarıcı canlı renkler ve parlak desenler ile göz koordinasyonunu geliştiriyor.
  • Aynı zamanda Bebeğinizin dokunsal algılarını uyarıyor.
  • Kavramsal becerilerini geliştiriyor.
  • Düşünmesini, öğrenmesini ve problem çözmesini teşvik ediyor.
  • Kaba motor becerilerini geliştirerek bebeğin kaslarını kullanmasını ve kontrol etmesini sağlıyor.

Biz 6 aylıkken kullanmaya başladık. Şuan 9 aylığız hala ilgisini çekiyor ve gün içerisinde bayağı vakit geçiriyor. Genel olarak çok memnun kaldık diyebilirim.

egitici-aktivite-masasi

Buraya kadar okuduysanız, teşekkür ederim. Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın