3 Boyutlu Çocuk Kitapları

Herkese merhaba güzel ailem. Kızım pandemi bebeği olduğundan hemde kitaplarla içli dışlı büyüsün istediğim için doğumundan itibaren sürekli ilgimi çeken kitapları alıp, kütüphanesini genişletiyorum. Sincap Kitap’ın 3 boyutlu hareketli kitaplar serisinden iki kitabını inceleyeceğiz bugün.

3-boyutlu-kitaplar

Bu serinin Arkadaşlık Ormanı, Okyanus Yolculuğu ve Maceracı Araçlar olmak üzere 3 farklı kitabı var. Bizde şuan sadece maceracı araçlar olan kitap yok. Onu da zamanla alıp seriyi tamamlamayı düşünüyorum.

arkadaslik-ormani

İlk olarak Arkadaşlık Ormanı’nı inceleyelim. Bu kitapta orman hayvanlarının kendi aralarındaki iletişimini minik bir hikaye dizisiyle anlatıyor. Aslında kitaplarda dikkatimizi ilk çeken şeyler; 3 boyutlu görseller oluyor. Bu sebepten de hikaye anlatımı çok basit. Bu kitapları ilk aldığımda eşim çok beğenip, bayağı incelemişti. Hatta böyle kitaplar aldığın zaman benim ofise gönder arkadaşlarıma havam olsun bile demişliği var. 🙂 Benim üzerimden prim yapacak birde oy.

3-boyutlu-kitaplar-arkadaslik-ormani arkadaslik-ormani-kitap arkadaslik-ormani-kitap- sincap-yayinlari

Almayı düşünenler için görsellere ağırlık verdim. Kızım şuan 1.5 yaşında çok ilgisini çekiyor. Yanından ayrıldığım zaman yırtabiliyor hemen. Bu sebepten benim kontrolümde yanımdayken beraber inceliyoruz. Biraz daha büyüdüğünde zaten yırtmayacaktır yavrum.

Ve Okyanus Yolculuğu. Bu kitapta diğeri gibi hayvanlar arasındaki iletişim sade bir dille anlatılmış. Bu defa okyanus hayvanları tabii ki. Yalnız diğerinden ziyade bunun görselleri ve üç boyutlu hayvanları daha ilgi çekici. Hele de ahtapooot! 🙂 Of bizim bile ilgimizi çekti.

okyanus-yolculuguokyanus-yolculugu-balik3-boyutlu-ahtapotokyanus-yolculugu-cocuk-kitaplariokyanus-yolculugu-sincap-kitap

Buyrun kaplumbağanın bir ayağı minik kuşumun gazabına uğramış mesela. 🙂 Kitaplardan almak isteyen ama görsel bulamayanlar için inşallah yazım faydalı olmuştur. Almak isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim.♥

okyanus-yolculugu-kaplumbaga

Buraya kadar okuduysanız, teşekkür ederim. Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Beni yakından takip etmek isterseniz instagramdan esrauludag_ hesabımdan takip edebilirsiniz. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın